Podzim ve vašich vlasech

Počasí hlásí, že léto je definitivně pryč. Ale i podzim a babí léto má své kouzlo a proč ho nevyužít v péči o naši krásu. Pokud totiž něco přírodní barvy na vlasy dokáží naprosto skvěle, tak ladit s podzimem.

Péče především

Po létě jsou vlasy často v dost žalostném stavu. Slunce, chlorovaná voda, slaná voda, klimatizace, nedostatek spánku...To vše vlasy namáhá, vysušuje a pokožce to taky dvakrát neprospívá. Podzimní péče by se tedy měla nést v duchu hluboké regenerace a na tu jsou přírodní barvy jako stvořené.

Přírodní barvy CosmetikaBio totiž opravdu neslouží pouze k obarvení vlasů. Dá se skoro říct, že barva je spíš žádoucí vedlejší efekt. Ten největší přínos je v ozdravení vlasů a vlasové pokožky. Jaké byliny barvy obsahují se můžete podrobně dočíst v tomto článku. Neobsahují totiž jen hennu a indigo, ale spoustu další, vlasům prospěšných ajurvédských bylinek v bio kvalitě, díky kterým vaše vlasy pokvetou zdravím. S čím vším vám přírodní barvy CosmetikaBio mohou pomoci?

  • Zlepšují celkový stav vlasů a vlasové pokožky
  • Omezují nadměrné maštění vlasů
  • Zlepšují prokrvení vlasových cibulek a tím i výživu vlasů
  • Pomáhají odstranit lupy a zklidňují podrážděnou pokožku hlavy
  • Zmírňují vypadávání vlasů a podporují růst nových
  • Omezují lámavost vlasů a třepící konce
  • Přidají vlasům objem a vysoký lesk

Podzimní nálada

Přírodní barvy pak samozřejmě umějí doladit podzimní náladu i barevně. Protože podzimní tóny - to je to, co přírodní barvy na vlasy svedou nejlépe. A nemusí to být jen ohnivá rezavá, jakou svede čistá henna. Podzimní příroda kouzlí i s hnědou kůrou stromů nebo zlátnoucími stébly trav. Přenést toto kouzlo do vlasů, to žádná chemie nedokáže. Té jiskry, života a přirozenosti dosáhnete opravdu zase jen s přírodou.

Ať už chcete podpořit svoje přirozeně zlaté vlasy naší Zlatou blond, prohloubit svůj tajuplný původ pomocí Tmavě hnědé nebo dodat šťávu díky Kaštanově červené, vždycky si vyberete. A co je nejlepší - můžete barvit jak často chcete, odstíny míchat dohromady a vytvářet si pak barvu přímo na míru vaší náladě. Podzim nemusí být obdobím deprese a chřipek. Proměňte ho na období krásných zářivých vlasů a uvidíte, že taková změna prozáří celý váš život.

Chcete si vybrat tu svoji? Pak zamiřte rovnou do eshopu!

CosmetikaBio

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení