Cassia - univerzální pomocník

Chcete přejít na přírodní péči o vlasy a ze všech těch informací vám jde hlava kolem? Potřebujete jeden super friendly produkt, na kterém pochopíte, o čem to celé je, který vás nezruinuje a u kterého nesáhnete vedle, ať řešíte prakticky jakýkoliv problém? Tak přesně pro vás je tady cassia

Cassia - první pomoc pro začátečníka

S cassií si totiž bezbolestně vyzkoušíte, jak to s přírodní péčí a barvením je v praxi. Cassia je bylina, kterou dostanete ve formě jemného prášku, tedy vypadá úplně stejně jako přírodní barvy. A taky se s ní stejně pracuje.

Rozmícháte na kašičku, nanesete na vlasy a následně smyjete a jen se kocháte nádhernou hřívou. Velká výhoda je to, že cassia nebarví, takže nemáte zabarvené ruce, zasviněnou koupelnu a ohnivě rezavé vlasy. Navíc je vhodná pro všechny typy vlasů, takže nemusíte dlouze spekulovat, co vybrat, aby vám to sedlo. A taky si na ní krásně vyzkoušíte alchymii přírodní a no poo péče o vlasy.

Cassia 100x jinak

Na cassii si nejlíp vyzkoušíte, jak úžasně variabilní ajurvédské byliny jsou a co všechno se jimi dá nahradit. Velkou výhodou je i to, že pracujete skutečně jen s čistou bylinkou, žádné přidané látky, žádné konzervanty, nic. Víte přesně, co používáte a to, čím směs vylepšíte, je jen na vás. Tím pádem si můžete péči perfektně přizpůsobit momentálnímu stavu svých vlasů a pokožky. Co všechno pro vás cassia může udělat?

 • Cassia jako přírodní šampon - na rozmíchání použijete pouze vodní složku - buď horkou vodu nebo jakýkoliv bylinný odvar. Na mastné vlasy vyzkoušejte mátu, na suché a citlivé třeba lípu nebo černý bez, na slabé a padající rozmarýn nebo zázvor. Úplně na každé pak naši nejlepší superléčivku kopřivu. Směs naneste na vlhké vlasy a nechte působit 10 - 20 minut. Vymyjte vodou a máte hotovo. Pokud se obáváte o rozčesání, použijte na závěr octový oplach (jeden díl bio jablečného octa na pět dílů vody)
 • Cassia jako vlasová maska - připravte cassiu stejně jako výše, ale přidejte cokoliv, co vaše vlasy zrovna potřebují. Pro suché vlasy olej nebo avokádo, pro citlivou pokožku aloe vera gel, pro slabé a padající vlasy černou kávu i s lógrem. A klidně experimentujte. Jen počítejte s tím, že pokud tam bude moc olejových přísad, zůstanou vlasy mastné, zas až tak silné mycí schopnosti cassia nemá. V takovém případě použijte masku před mytím vlasů a po smytí masky použijte jemný přírodní šampon.
 • Cassia jako korektor barvy - cassia umí posloužit i ke korekci barvy. Sama o sobě barví velmi mírně, takže třeba světlé nebo šedivé vlasy může zabarvit mírně do medova. Ale také s ní můžete “naředit” různé odstíny přírodních barev a docílit tak změny intenzity. Velmi krásné mixy vznikají smícháním cassie s čistou hennou, kdy si můžeme vytvořit třeba jen jemný měděný odlesk nebo jemnou zrz, kterou bychom s čistou hennou nedosáhli. 

A s čím vám cassia pomůže?

 • Promění mdlé vlasy na zářivě lesklé
 • Vykouzlí výrazně větší objem
 • Zpevní oslabené vlasové vlákno
 • Zharmonizuje tvorbu mazu a prodlouží intervaly mezi mytím
 • Ozdraví vlasovou pokožku
 • Podpoří mikrocirkulaci a zlepší výživu vlasových cibulek
 • Pomůže odstranit lupy
 • Podpoří růst nových vlasů

Pozor na chemii

Jediné, co cassia nemá ráda, jsou syntetické pigmenty. Ty jsou dnes, bohužel, obsaženy ve většině konvenční vlasové péče a v kombinaci s cassií vám umí ve vlasech vytvořit nepěkné fleky, kterých se těžko zbavuje. Proto začněte využívat benefitů cassie ve chvíli, kdy jste už přešli na přírodní péči o vlasy. Nevíte, jestli je váš šampon ten pravý? Přijďte se poradit do naší FB skupiny o přírodním barvení a péči o vlasy!

CosmetikaBio

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení