Kartáček na zuby

 

Přírodní zubní kartáček miswak.

Dostupnost Vyprodáno
129 Kč
Kód produktu 00026
Značka Cosmetikabio
Kategorie Kartáček na zuby Miswak
Položka byla vyprodána...
 

Miswak je kořínek ze stromu salvadora perská. Je to tradiční, tisice let používaný a osvědčený nástroj pro čištění zubů. Funguje jak mechanickým odstraňováním plaku ze zubů, tak blahodárnou silou šťávy, která se z kratáčku uvolňuje při jeho používání.

Použití:

Kartáčku po vyjmutí z obalu odstraňte kůru asi do vzdálenosti 0,5-1 cm. To lze provést nožem, ale ještě lépe nehtem.

Rozkousejte obnažený konec kartáčku, aby se uvolnily štětinky.

Takto je kartáček přpravený k čištění zubů.

Po čištění opláchněte kartáček pod vodou a schovejte do pouzdra.

Jakmile budou štětinky kartáčku opotřebované, uřízněte je nožem nebo odstřihněte nůžkami. Následně můžete znova odstranit kůru z konce kořínku.

Více o miswaku se dočtete na blogu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Česká značka Cosmetikabio spojuje produkty, které jsou na našem trhu jedinečné a vznikají přímo pro vás.

První v řadě těchto bestsellerů stál deodorant alun. Na rozdíl od ostatních značek, které u nás můžete zakoupit, Cosmetikabio alun je skutečný krystal. Je to minerál o vysoké čistotě, vzniklý přirozenou krystalizací, zpracovaný pouze lámáním a broušením. Nedochází u něj k rozpouštění a slepování zbytků, jak je tomu u alunů běžné.

Později se do Cosmetikabio rodiny přidala konjaková houbička. Čisticí houbička, vhodná na odličování obličeje. Asi jediná kosmetická pomůcka, kterou se odlíčíte i bez pomocí čisticího mlíčka nebo mýdla. Houbička je čistě rostlinného původu. Na rozdíl od mořských hub, které jsou živočichové. Pro výrobu houbičky se vypěstuje rostlina, kořen se usuší, namele, uvaří se z něj pudink a ten se vysuší. Díky pórovité struktuře houbička pojme velké množství vody a při čištění pleti v sobě zadrží nečistoty. Houbičku po použití jednoduše vyčistěte, dejte uschnout a máte připraveno na příště.

Nejširší produktovou řadou jsou přírodní barvy na vlasy. Celkem patnáct odstínů a bezbarvá péče. 100 % čisté produkty vyrobené pouze ze sušených rostlin. Nejedná se o žádné extrakty ani chemii. Tento způsob barvení a ošetřování vlasů má mnohatisíciletou tradici. Je vhodný i pro nejcitlivější pokožku. Že kvalita produktů je zaručena potvrzuje certifikace surovin Ecocertem, certifikace produktů KEZem jako CPK a registrace u Vegan Society.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.